1 мільйон електромобілів в Європі зареєстровано на сьогодні

0
74

Кількість електромобілів в Європі у першому півріччі 2018 року вже перевищило 1 млн, а до кінця року має досягти 1,35 млн. Про це йдеться у звіті шведської дослідницької компанії EV-Volumes, яка щороку збирає дані про електромобілі.

У документі повідомляється, що продажі електромобілів за перше півріччя 2018 року в Європі виросли на 42% або на 195 тисяч штук у порівнянні з тим же періодом минулого року. Відзначається, що зростання прискорилося в другому кварталі: якщо в першому кварталі воно становило 40%, то у другому – 45%.

Кількість проданих електромобілів, включаючи гібридні транспортні засоби, перевищила 1 мільйон, що становить 2% від загальної кількості проданих автомобілів в Європі. До кінця року передбачається зростання числа електромобілів до 1 мільйона 350 тисяч примірників.

Лідером з продажу електромобілів в Європі залишається Норвегія – тут в першому півріччі було продано 36,5 тисяч електромобілів. Німеччина займає друге місце з перспективою перегнати Норвегію до кінця року. На третьому місці Великобританія.

У той же час в Україні на 27 червня 2018 року було зареєстровано 7439 електромобілів.

Джерело

Читайте також:   Ford переносить виробництво з Великої Британії через Brexit

Напишіть відгук