10 найгірших пасажирів у вашому авто

0
219

Їх тихо ненавидять, вони виводять з себе водіїв самими банальними способами: всюди розкидають своє сміття, перемикають ваші улюблені мелодії, погано пахнуть і кришать їжею на чисті килимки. А деякі дівчата примудряються навіть стригти нігті, не питаючи у вас на це дозволу – це бридко. Наші колеги з «AutoGeek» вибрали десятку найгірших пасажирів.

  1. Вони задирають ноги на торпедо. Так, це некрасиво. Але, що ще більш важливо – це надзвичайно небезпечно. Ви знаєте, що станеться, коли станеться і подушка безпеки розкриється, поки на торпедо будуть чиїсь ноги? У цієї людини більше не буде ніг.
  2. З них поганий ді-джей. Багатьом з вас не подобається, коли пасажири взагалі стосуються кнопок мультимедіа-системи. Але це не завжди закінчується катастрофою. Особливо, якщо хтось поставить дійсно хорошу музику. Але це велике мистецтво – бути салонним діджеєм. Адже коли ти вгадуєш з музикою, це дуже приємно. Але якщо щось йде не так, гірше і придумати складно. Наприклад, ви їдете по сільській дорозі осіннім ранком. А вам вмикають який-небудь дабстеп.
  3. Вони смердять. Немає ніякого прощення тим пасажирам, які псують повітря в салоні автомобіля: надіньте взуття, припиніть палити, контролюйте гази і купіть, нарешті, чортів дезодорант.
  4. Вони усюди розкидають сміття. Робіть все, що хочете зі своїм автомобілем, але якщо ви в моїй машині, то прибирайте за собою. Ви ж не залишали б сміття всюди в моєму домі, ні?
  5. Вони не пристібаються. Якщо ви пасажир у моїй машині, ви пристібаєтесь. Інакше, ви – . Немає жодних поважних причин не пристібатися в машині. Крім однієї: ви – повний ідіот.
  6. Вони потайки провозять контрабанду. Ніколи не везіть з собою контрабанду, якщо ви їдете в чужій тачці. Особливо, якщо ви не сказали про своє «багажі» водієві. Ніхто не хоче бути контрабандистом мимоволі.
  7. Ще один на задньому сидінні. Чесно кажучи, цей пункт дався мені досить важко. Тому що я і сам, як і ви, напевно, частенько грішу цим. Але пам’ятайте – ніякому водієві (якщо він за кермом) не подобається, коли йому розповідають, як треба вести машину. Навіть якщо він вимагає критики, що не критикуйте!
  8. Вони погані штурмани. Якщо ви даєте кому-небудь поради, як їхати і в якому напрямку, краще робіть це завчасно, а не після. Ой, вибач. Треба було повернути ліворуч на попередньому перехресті ».
  9. Гучномовці. Припиніть кричати! Якщо ви їдете не в маршрутці типу «Газель» по сільській дорозі, посипаною щебенем, немає ніякої необхідності підвищувати голос. Цілком можливо, водій намагається сконцентруватися, знаєте, на дорозі, а ваш крик його злегка відволікає.
  10. Їх легко налякати. Якщо ви збираєтеся вигукнути «Боже мій!», Будь ласка, робіть це по хорошому приводу, а не через те повідомлення, що ви отримали, або через пішохода, який переходить вулицю в 100 метрах від вас.

Напишіть відгук