16 жовтня: цей день настав

0
184

Сьогодні, 16 жовтня, завершився період тестового використання пристроїв вимірювання швидкості TruCam. Відтепер порушників швидкісного режиму на дорогах України будуть штрафувати на суму від 255 до 510 гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook нагадав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його інформацією, перевищення встановленого швидкісного режиму більш ніж на 20 км / год буде каратися штрафом на суму 255 гривень, За перевищення більш ніж на 50 км / год водіям транспорту доведеться викласти 510 гривень.

Також Білошицький розмістив карту, на якій вказано актуальне на даний момент розміщення приладів для контролю за швидкістю.

«У приладі є запобіжники проти можливих зловживань. Прилад містить спеціальну систему шифрування даних. Інспектор не має доступу, і не може видалити будь-які моменти самостійно», – пояснив Білошицький.

За інформацією поліцейського, використання TruCAM на дорогах є першим кроком у розвитку системи фіксації правопорушень.

«Наступним кроком буде запуск приладів, які будуть розміщені стаціонарно в службових авто – фінансування вже передбачено в дорожньому фонді. А ще наступним кроком буде впровадження системи автоматичної фіксації правопорушень», – пояснив Білошицький.

Джерело

Читайте також:   На мостах встановлюватимуть датчики контролю

Напишіть відгук