300 патрульних машин стежитимуть за дорогами за допомогою радарів

0
101
Камери відеофіксації порушень

Незабаром в Україні запрацює система автоматичної фотофіксації порушень.

Глава підкомітету ВР України з питань безпеки руху на дорогах Ігор Діденко повідомив, що система фотофіксації порушень правил буде впроваджена вже до кінця цього року. При цьому відповідальність буде нести фактичний власник машини, й саме йому будуть відправляти листи з постановами про накладення штрафу.

Спочатку система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху буде здійснюватися у вигляді пілотних проектів, що запустять в деяких великих українських містах, а по всій Україні вона почне працювати вже з наступного року.

Цю ж інформацію підтвердив і міністр інфраструктури Володимир Омелян, який сказав, що бюджетний комітет ВРУ вже затвердив виділення коштів у сумі 1 мільярда гривень на проведення тендерних закупівель приладів автофіксації порушень.

Представник Патрульній поліції Богдан Аганін сказав, що мобільними радарами мають намір оснастити більше 300 патрульних машин по всій Україні. За його словами, в даний час керівництвом вирішується питання, на які саме машини будуть встановлювати прилади – в базовому поліцейському розфарбуванні чи без розпізнавальних знаків приналежності до патрульної служби. В останньому випадку водії машин навіть не будуть підозрювати, що їхні порушення були зафіксовані і за них доведеться відповісти за всією суворістю закону.

Джерело

Читайте також:   Раді пропонують повернути фото- і відеофіксацію порушень ПДР

Напишіть відгук