Alfa Romeo замінить хетчбек Mito компактним кросовером

0
178

Компанія Alfa Romeo на початку 2019 року припинить виробництво компактного хетчбека Mito, на зміну якому має прийти маленький кросовер. Про це з посиланням на главу європейського підрозділу італійської марки Роберту Зебрі повідомляє Autocar.

«Mito – трьохдверний автомобіль, а тепер все більше та більше людей віддають перевагу машинам з п’ятьма дверима», – пояснила Зебрі.

За словами топ-менеджера, в якості заміни найбільш привабливо виглядає компактний кросовер, який дозволить охопити більшу аудиторію покупців.

При цьому майбутній автомобіль повинен отримати свій власний унікальний зовнішній вигляд, щоб не стати «молодшим братом» моделі Stelvio. За попередніми даними, новий SUV повинен з’явитися у 2020 році.

На початку липня 2018 року компанія Alfa Romeo оприлюднила план розвитку на наступні п’ять років, який був представлений на щорічних зборах акціонерів концерну Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Італійці планують відродити знамениті моделі 8C і GTV, які будуть пропонуватися у вигляді споркарів з 600- і 700-сильними гібридними установками.

Джерело

Читайте також:   ЄС законодавчо запровадить наявність Wi-Fi в кожному автомобілі

Напишіть відгук