АМКУ рекомендував 12 мережам АЗС знизити ціни на паливо

0
97

За оцінкою Антимонопольного комітету України в різні періоди 2015 найбільші мережі АЗС завищували ціни на паливо на 15%. У паливних операторів є 10 днів на розгляд рекомендації про відповідне зниження цін.

Як пояснили в АМКУ, за результатами власного аналізу цінової ситуації на європейських ринках нафтопродуктів в 2014 – 2015 роках з’ясувалося, що ціни на сиру нафту, бензини і дизпаливо істотно знизилися. При цьому, навіть з урахуванням коливань курсів валют, українські роздрібні ціни на паливо навпаки виросли в умовах суттєвої конкуренції на ринку. Це могло призвести до норм про захист економічної конкуренції, а також ущемлення інтересів споживачів, говориться в документі комітету.

Таким чином, Антимонопольний рекомендував операторам «вжити заходів щодо встановлення роздрібних цін на і дизпаливо на рівні, який існував би за умов значної конкуренції на ринку». Відповідна рекомендація адресована мережам АЗС «АМІК Україна», «КЛО», «ОККО нафтопродукт», «ВОГ Рітейл», «Альянс Холдинг», «Укрнафта», «Авіас», «БРСМ-», «SOCAR Energy Ukraine», « Веста Сервіс »,« Кершер »і« Бел Оіл ».

Джерело: УНІАН

Читайте також:   Чи варто купувати авто з Литви чи Польщі ?

Напишіть відгук