Армія України отримала нові ремонтно-евакуаційні машини

0
158

Українська армія потребує у інженерно-евакуаційних машинах. Наприкінці серпня партію такої техніки – на шасі вантажівок MAN і Iveco – передали у відповідні частини.

Нові інженерно-евакуаційні машини були вручені українським військовим у рамках безпрецедентної передачі 170 одиниць нової військової техніки, яка відбулася у присутності Президента України Петра Порошенка напередодні Дня незалежності. Нагадаємо, що ще на початку серпня ці нові автомобілі пройшли випробування на автодромі «Чайка» під Києвом. Двадцять одиниць нової техніки були профінансовані в рамках програми міжнародної технічної допомоги Держдепартаменту США, повідомляє Укрінформ

Це десять мобільних ремонтно-евакуаційних станцій «Майстер» на шасі повнопривідних вантажівок Iveco Trakker (6х6), а також десять екскаваторів-планувальників на шасі вантажівок MAN TGS. Вартість кожної мащіни 230-240 тис. Доларів. Тим не менш, ціну вдалося знизити за рахунок використання спецобладнання вітчизняного виробництва – компанії Pulsar Expo.

Читайте також:   У ДОНЕЦЬКУ АКТИВНО РОЗДАЮТЬ БЮДЖЕТНІ ГРОШІ НА РЕМОНТ ДОРІГ

Напишіть відгук