Audi відродить бренд Horch

0
219

За інформацією видання Automotive News, для топ-версії седана Audi A8 концерн Volkswagen відродить бренд Horch. Така машина складе пряму конкуренцію моделям Mercedes-Maybach S-класу, тобто відмінності від звичайних седанів будуть зводитися до особливої ​​розкішної обробки, оригінального декору та шильдиків з назвою суббренда.

Однак збільшувати колісну базу «вісімки» за прикладом Майбаха в Інгольштадті, швидше за все, не будуть. За попередньою інформацією, седани Audi-Horch будуть оснащувати тільки найбільш потужними моторами V8 і W12.

Історична довідка про бренд Horch

Нагадаємо, німецька марка Horch існувала з 1904 по 1942 рік, а у тридцятих роках минулого століття це ім’я носили автомобілі вищого класу з восьмициліндровими моторами. Ще у 1932 році компанія Horch об’єдналася з фірмами Audi, DKW і Wanderer в концерн Auto Union AG, логотипом якого стали чотири кільця, знайомі нам по сучасним Audi.

C 1955 по 1958 рік на старому заводі компанії в Цвіккау випускали легкові автомобілі Horch P240, але після того, як останки концерну Auto Union перейшли у власність фірми Daimler-Benz, від використання історичної марки довелося відмовитися. У 1964 році Auto Union був викуплений компанією Volkswagen, після чого нові господарі відродили марку Audi. Бренд Horch залишався у власності Даймлера аж до вісімдесятих років, але навіть після продажу Фольксвагену він залишився «сплячим».

Передбачається, що версія Horch з’явиться в оновленому сімействі Audi A8, тобто чекати її доведеться ще років зо три. Поки що мова йде тільки про представницький седан, хоча згодом не виключений вихід і кросоверів Horch на противагу аналогічним Майбахам, які вже не за горами. Але робити з Хорьха повноцінний окремий бренд з власними моделями німці не збираються.

Читайте також:   Volkswagen вперше показав новий Golf

Джерело

Напишіть відгук