Audi зробила 100-й бензин без нафти

0
203

Компанія Audi продовжує експерименти з альтернативними видами палива. Нещодавно німці випустили першу партію дизеля з води і повітря, а тепер автовиробник представив новий e-benzin. Це паливо також позбавлено спорідненості з нафтою, а його октанове число дорівнює 100 одиницям.

Експериментальний e-benzin розроблений спільними зусиллями фахівців Audi , а також фірми Global Bioenergies та науково-дослідного Fraunhofer Center for Chemical-Biotechnological Processes. Бензин випускається на експериментальних заводах у Франції, а сировиною для пального служить ізобутилен, одержуваний з поновлюваних природних ресурсів. У результаті реакції з воднем ця речовина перетворюється в рідкий ізооктан – кінцеве паливо.

Знайти такий бензин на заправках поки не представляється можливим – вчені тільки приступили до випробувань нового пального в своїх лабораторіях. Німці та французи стверджують, що в e-benzin відсутня сірка і бензол через що продукти його горіння дуже чисті. Крім цього, нове паливо можна використовувати на двигунах з високим ступенем стиснення.

У середньостроковій перспективі фірма Global Bioenergies планує розробити нову методику отримання e-benzin з використанням води, водню, вуглекислого газу і сонячного світла.

Motor

Читайте також:   З Троєщини на Петрівку можна буде дістатися без пробок!

Напишіть відгук