Аваков розформував ДАІ Миколаївської області

0
189

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про ліквідацію Миколаївської області. Функції Державтоінспекції будуть тимчасово передані спецпідрозділам МВС.

Аваков повідомив, що керівництво МВС вирішило застосувати нестандартний підхід до вирішення проблеми корупції в ДАІ, оскільки позбавлення посад кількох людей не зможе докорінно змінити систему.

«Мені набридло дивитися в безсоромні очі даішників. Ми тут з губернатором не для приємних речей. ДАІ буде ліквідовано – через день – два буде підписаний новий про поліцію. Ми прийняли рішення підписати указ, згідно з яким весь склад ДАІ буде виведений за штат і звільнений від посад. У четвер ви повинні прибути в міліцію для визначення порядку атестації. Кожен, хто хоче працювати в новій поліції – повинен довести це », – заявив Аваков, виступаючи перед особовим складом Державтоінспекції та спецбатальйону міліції «Миколаїв».

Замість ДАІ в Миколаївській області буде створена патрульна служба, за прикладом Києва, Одеси, Харкова та Львова з зарплатами на рівні 8000 гривень. Набір кандидатів в поліцію стартує 27 липня.

Як уточнює видання НикВести, зі штату ДАІ будуть виведені 312 осіб. До появи патрульної служби функціональні обов’язки інспекторів ДАІ буде виконувати спецпідрозділ МВС «Миротворець», а також батальйон спеціального призначення «Миколаїв» та співробітники спецпідрозділу Державтоінспекції.

Арсен Аваков прибув до Миколаєва з робочим візитом після того, як в інтернеті з’явилася відеозапис , на якій миколаївські даішники імовірно беруть хабарі у водіїв вантажівок.

Читайте також:   До уваги водіїв! Сильна спека – зважайте на погодні умови!

Напишіть відгук