Австралієць зайняв чергу за Tesla Model 3 за 48 годин до початку продажів

0
201

Прийом замовлень нового електромобіля #Tesla – Model 3, розпочнеться 31 березня, відразу після офіційної презентації в США. Однак австралійця Андреаса Стівенса необхідність очікування не збентежила, він першим зайняв живу чергу в дилерському центрі Tesla Motors в Сіднеї за двоє діб до «години ікс», хоча міг оформити попереднє замовлення через інтернет 1 квітня.

«Я зробив це (зайняв чергу, прим. ред.), тому що хотів стати першим», – пояснив майбутній покупець Tesla Model 3. Як зазначила кореспондент видання Mashable Australia, у фаната американської марки досить високі шанси втілити задумане в реальність, оскільки в черзі більше нікого немає. Не менш здивовані були і співробітники дилерського центру – стовпчики з червоною стрічкою для потенційної черги покупців нового електрокара поставили вже після того, як Андреас Стівенс розташувався поруч з входом на розкладному стільці.

Не збентежило Стівенса і незнання ціни Tesla Model 3. За попередніми даними, у США новинка буде коштувати близько 30 тисяч доларів з урахуванням урядових дотацій для електромобілів. За словами жителя Сіднея, він очікує, що в Австралії автомобіль з правим кермом буде оцінять приблизно в 60 – 70 тисяч австралійських доларів (45 тис. – 53 тис. доларів США). Чоловік також пояснив, що не відносить себе до любителів автомобілів і їздить на 22-річної Corolla.

Тизер Tesla Model 3Тизер Tesla Model 3

В даний Андреас Стівенс безробітний. Раніше він працював в сфері сонячної енергетики, а також фінансовому секторі. Марка Tesla зацікавила його після того, як його син став постійно говорити про керівника американської компанії Ілона Маска. Крім цього Стівенсу стало цікаво, як це, їздити на .

Як раніше повідомила компанія Tesla Motors, нова Model 3 встане на конвеєр не раніше кінця 2017 року. Перші замовники отримають свої машини тільки в 2018 році, причому поширення машин почнеться із Західного узбережжя США з поступовим просуванням на Схід. Трохи пізніше почнуться поставки в європейські країни з правостороннім рухом, а в держави з левостороним рухом нові електрокари потраплять в останню чергу.

Читайте також:   ЗАЗ припинить виробництво Lanos і Vida з двигуном 1.4 л

Зовнішність Tesla Model 3 поки тримається в секреті. Очікується, що за габаритними розмірами електромобіль буде схожий на BMW 3-Series, а запас ходу складе близько 320 км. В середині березня компанія опублікувала тизерное зображення з силуетом «трійки» в одному ряду з Tesla Models і Tesla Model X.

Напишіть відгук