Австралієць зайняв чергу за Tesla Model 3 за 48 годин до початку продажів

0
189

Прийом замовлень нового електромобіля # – Model 3, розпочнеться 31 березня, відразу після офіційної презентації в США. Однак австралійця Андреаса Стівенса необхідність очікування не збентежила, він першим зайняв живу чергу в дилерському центрі Motors в Сіднеї за двоє діб до «години ікс», хоча міг оформити попереднє замовлення через інтернет 1 квітня.

«Я зробив це (зайняв чергу, прим. ред.), тому що хотів стати першим», – пояснив майбутній покупець Tesla Model 3. Як зазначила кореспондент видання Mashable Australia, у фаната американської марки досить високі шанси втілити задумане в реальність, оскільки в черзі більше нікого немає. Не менш здивовані були і співробітники дилерського центру – стовпчики з червоною стрічкою для потенційної черги покупців нового електрокара поставили вже після того, як Андреас Стівенс розташувався поруч з входом на розкладному стільці.

Не збентежило Стівенса і незнання ціни Tesla Model 3. За попередніми даними, у США буде коштувати близько 30 тисяч доларів з урахуванням урядових дотацій для електромобілів. За словами жителя Сіднея, він очікує, що в Австралії з правим кермом буде оцінять приблизно в 60 – 70 тисяч австралійських доларів (45 тис. – 53 тис. доларів США). Чоловік також пояснив, що не відносить себе до любителів автомобілів і їздить на 22-річної Toyota Corolla.

Тизер Tesla Model 3Тизер Tesla Model 3

В даний час Андреас Стівенс безробітний. Раніше він працював в сфері сонячної енергетики, а також фінансовому секторі. Марка Tesla зацікавила його після того, як його син став постійно говорити про керівника американської компанії Ілона Маска. Крім цього Стівенсу стало цікаво, як це, їздити на електромобілі.

Як раніше повідомила компанія Tesla Motors, нова Model 3 встане на конвеєр не раніше кінця 2017 року. Перші замовники отримають свої машини тільки в 2018 році, причому поширення машин почнеться із Західного узбережжя США з поступовим просуванням на Схід. Трохи пізніше почнуться поставки в європейські країни з правостороннім рухом, а в держави з левостороним рухом нові електрокари потраплять в останню чергу.

Читайте також:   Чи варто купувати авто з Литви чи Польщі ?

Зовнішність Tesla Model 3 поки тримається в секреті. Очікується, що за габаритними розмірами електромобіль буде схожий на 3-Series, а запас ходу складе близько 320 км. В середині березня компанія опублікувала тизерное зображення з силуетом «трійки» в одному ряду з Tesla Models і Tesla Model X.

Напишіть відгук