Австрійці почали перевірку українських доріг (+ ВІДЕО)

0
167

За поліпшення якості українських доріг відтепер будуть відповідати ще й австрійські фахівці. У самий розпал літа, в середині липня перша виїзна бригада вирушила на 30 км траси Київ – Дніпропетровськ, де взяла перші проби нашого асфальту. Для цієї мети застосовується спеціальний пристрій – керноотбойнік. Його принцип дії нагадує роботу бурової установки.

З підготовленого ділянки дороги висвердлюється циліндричний шматочок, який дозволяє судити про товщину покриття в тому чи іншому місці. Міністр інфраструктури вже попередив – за неякісну роботу каратимуть гривнею.

«Якщо це «Автодор»з робив – буде «Автодору», якщо це приватна компанія-підрядник – буде їм …» – сказав Андрій Пивоварський, міністр інфраструктури України.

Поки ж в лабораторії «Укравтодору» перевіряють зразки на міцність.

«Кладемо в воду, так вони в цій воді півгодини. Потім зважуємо, визначаємо і в повітрі, і на воді. І так ми визначаємо такий показник як середня щільність », – пояснив Олег Павлаковскій, заступник начальника лабораторії служби автомобільних доріг Київської області.

Результат обіцяють надати 6 серпня. А восени якість доріг почнуть перевіряти по всій Україні. Поки ж 97% трас в дуже поганому стані.

Читайте також:   До уваги водіїв! Через спекотну погоду на Херсонщині обмежено рух вантажного транспорту

Напишіть відгук