Австрійці відучують водіїв смітити на дорогах величезними покажчиками

0
502

Влада австрійського муніципалітету Кирхайм придумали новий спосіб боротьби з шкідливою звичкою автомобілістів викидати сміття з вікон. Кожну викинуту пляшку, пакет та інші речі поруч із жвавою дорогий позначають великими покажчиками жовтого кольору, щоб водії усвідомлювали масштаби своїх негативних дій.

Як пояснив мер австрійського муніципалітету Ханс Кронбергер,

з засміченням придорожніх ділянок не тільки псує пейзажі, але і значно шкодить природі. Зокрема, пасуться поряд з проїжджою частиною тварини, ковтають разом з травою шматки металевих банок, пляшок та інших гострих елементів, які можуть призвести до травм і навіть смерті худоби,

повідомив він The Local.

В останні роки різні соціальні кампанії стали регулярним явищем для Кирхайма, але поки так і не принесли відчутного результату. «Ми захотіли зробити , а також щось агресивне, що привертає увагу. Кожен ми проводимо акції по збору придорожнього сміття, але люди все одно продовжують смітити», – сказав Кронбергер.

Ативисты Кирхайма

На цей раз крім «суботника» міський голова розпорядився встановити біля кожного знайденого чужорідного елемента, пляшки, недопалка або пачки від сигарет, велику жовту стрілку. В результаті біля дороги з’явилося 300 таких покажчиків та інформаційних щитів із зображенням корови і написом «Сміття робить мені боляче».

Наскільки ефективною виявиться «стрілкова » стане відомо у квітні, коли місцеві волонтери з пожежної охорони зберуть покажчики.

Не свиняч за кермомА ось такі попередження в 2013 році з’явилися в Закарпатській області.

Читайте також:   Президент Петро Порошенко особисто протестував патрульну Toyota Prius

Напишіть відгук