Австрія встановить для електрокарів окремі смуги та дозволить їздити швидше

0
172

Уряд Австрії запропонував унікальний стимул для популяризації електромобілів в країні, надавши електромобілям деякі переваги, які будуть недоступні для авто з ДВЗ.Усього австрійський уряд оголосив про три нових стимули для електромобілів: це відкриття автобусних смуг для користування електромобілями та безкоштовне паркування для них. Але найпривабливішим і останнім введеним стимулом, є те, що електромобілям знизили обмеження швидкості на австрійських автомагістралях.

З недавнього часу максимальна швидкість руху на автомагістралях Австрії обмежена відміткою 100 км / год, але власникам електромобілів дозволили їздити по шосе на 30 км / год швидше, правда тільки на дистанції у 440 км, в зоні, де забруднення повітря стає настільки сильним, що доводиться обмежувати швидкість автомобілів з ДВЗ, щоб знизити рівень викидів.

Цікаво, що введене правило поширюється тільки на чисті електромобілі, тому будь-який гібридний автомобіль повинен буде їздити відповідно до правил, якими керуються автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння.

Джерело

Читайте також:   У Львові відкрили найбільшу мережу муніципальних паркоматів в Україні

Напишіть відгук