Автомобілі бійців спецпідрозділів та волонтерів отримають нові реєстраційні номери

0
318

бійців спецпідрозділів та волонтерів отримають нові реєстраційні номери

повідомили в прес-службі МВС України.

Дизайн номерів виконаний в таких кольорах, які сприяють маскуванню. Нові номерні знаки мають зелений фон, на якому білим кольором нанесені цифри і букви. Такі знаки не будуть виділятися на тлі маскувальною забарвлення транспортних засобів, які використовуються правоохоронцями та волонтерами в зоні проведення антитерористичної операції.

В один з реєстраційних центрів ДАІ м.Києва вже надійшла перша партія нових номерних знаків. Її вистачить, щоб поставити на тимчасовий облік 150 автомобілів. Видавати номерні знаки планують юридичним особам: батальйонам, волонтерським організаціям. У разі отримання підрозділами міліції або Національної гвардії допомоги від волонтерів у вигляді автомобіля його постановкою на облік буде займатися той підрозділ, який його отримало.

Для отримання номерів потрібно звернутися в підрозділ ДАІ та надати для огляду автомобіль. Після перевірки йому буде присвоєно спеціальний номерний знак. Автомобілі з “кримінальним” минулим перевірки не пройдуть.

Нагадаємо, що після інциденту з розбоєм і стріляниною в Києві 4 травня, які призвели до загибелі і поранення людей, а так само з метою припинення численних випадків спекуляції шахраїв на патріотичній темі, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дав доручення посилити контроль ідентифікаційних номерних знаків автомобілів .

Читайте також:   18-19 квітня рух на Контрактовій площі перекриють

Напишіть відгук