Автомобілі Hyundai отримають навігаційну систему доповненої реальності

0
144

Компанія Hyundai надасть фінансову підтримку швейцарському технологічному стартапу WayRay, який спеціалізується на розробці обладнання та програмного забезпечення для голографічних систем візуалізації доповненої реальності (AR).

Hyundai зацікавлена ​​в створенні навігаційного комплексу наступного покоління з AR-функціями. Технології WayRay дозволяють створювати гібридну середовище, в якому віртуальні об’єкти розміщені поруч з реальними.

У порівнянні з традиційними проекційними (HUD) екранами, доступними на ринку сьогодні, рішення WayRay має більш компактний проекційний модуль, який забезпечує більш чітке зображення й може встановлюватися практично на будь-якому автомобілі. При цьому широке поле зору дозволяє відображати більше віртуальних об’єктів на комфортній відстані від очей.

Мова, по суті, йде про створення системи, яка дозволить відображати на склі автомобіля найрізноманітнішу інформацію з прив’язкою до місцевості та поточних умов руху. Зокрема, комплекс може надавати поліпшені інструкції з руху на підставі швидкості автомобіля, включаючи відомості у реальному часі про пішохідні переходи, пішоходів, дороги та дорожні знаки.

«Система не має обмежень за розміром екрану, яким може бути все лобове скло. Технологія також допускає інтеграцію з бічними вікнами, що в перспективі дозволить запропонувати пасажирам різноманітні інформаційно-розважальні послуги. На поточний момент інших технологій такого рівня на ринку немає», – зазначає Hyundai.

Джерело

Читайте також:   Audi запатентувала революційний ДВЗ

Напишіть відгук