Автоцивілка в Україні подорожчає 1-го травня

0
375

Моторне (транспортне) страхове бюро України повідомило страхові компанії, що реалізують поліси ОСАЦВ про необхідність підвищення базових тарифів. Нові ціни набудуть чинності 1-го травня 2015 року.

Страхові компанії, що реалізують поліси автоцивільної відповідальності перед третіми особами («Автоцивілка», «Добробут», або просто ОСАГО) піднімуть вартість страховок на 22-25% залежно від базового платежу. Таким чином, в «ідеальному» випадку для водіїв з безаварійним стажем більше 4-х років з автомобілем з об’ємом двигуна до 1.6 л, зареєстрованому у Києві ціна поліса ОСАЦВ складе приблизно 900 грн.

Нові тарифи набудуть чинності 1-го травня 2015

У той же час, незважаючи на девальвацію гривні і подорожчання ремонту автомобілів, ліміти відповідальності залишилися без і раніше становлять 50 000 грн по майну і 100 000 грн по здоров’ю.

Виходячи із зазначеного, рекомендуємо не затягувати з оновленням страхового поліса і придбати страховку за допомогою нашого онлайн-сервісу за старими цінами і зі знижками від Автоуа.

Також звертаємо вашу увагу на особливості придбання ОСАГО. Граничний термін укладення договору складає 2 місяці і якщо, наприклад, ваш договір закінчується в липні, ви можете придбати страховку зараз, проте максимальний термін початку її дії не буде перевищувати вказаних 2-х місяців. Таким чином якщо страховка закінчується 7-го липня, то ми можемо її оформити тільки з початком дії 30 червня, уклавши договір 30-м квітня.

Читайте також:   Ford показав тизери своїх нових кросоверів

Напишіть відгук