Baidu анонсувала платформу для розробки безпілотних технологій

0
34

Китайська Baidu запустила нову версію відкритої платформи Apollo з розробки технологій автономного водіння – Apollo Enterprise. Вона орієнтована на великомасштабне виробництво безпілотних автомобілів, пише TechCrunch.

За словами компанії, платформа Apollo вже присутня більше ніж у 130 країнах світу. Один з партнерів, WM Motors, планує випустити автомобілі 3 рівня автоматизації на її основі до 2021 року.

Основні продукти Apollo Enterprise – рішення для автономного водіння по автомагістралях, автономної парковки, повністю автоматизованих мікроавтобусів, «розумна» платформа для картографічних сервісів, а також DuerOS (голосовий асистент Baidu) для авто.

Також Baidu випустила нову версію Apollo – 3.5, яка справляється з «важкими міськими та приміськими умовами руху». У платформи вже є низка клієнтів. Згідно Baidu, стартап Udelv збирається випустити до 100 самоврядних авто на базі Apollo 3.5 в Сан-Франциско та інших регіонах США.

У Китаї компанія розраховує запустити 100 роботизованих таксі, які охоплять понад 200 км міських доріг в столиці однієї з провінцій. Ці таксі будуть використовувати технологію Baidu під назвою V2X (vehicle-to-everything), яка дозволить їм взаємодіяти з дорожньою інфраструктурою.

Джерело

Читайте також:   Toyota RAV4: новий повний привід і 8-ступінчастий автомат

Напишіть відгук