БелАЗ випробовує безпілотний навантажувач

0
136

На полігоні БелАЗ успішно пройшли випробування безпілотного фронтального навантажувача БелАЗ-78250, керованого з віддаленого місця оператора.

Сьогодні фахівці БЕЛАЗ активно працюють над створенням нових моделей кар’єрної техніки, що відповідає останнім тенденціям світового ринку. Один з проектів – створення безпілотників – транспортних засобів, керованих за допомогою GPS. 10 липня 2018 року на полігоні БелАЗ успішно пройшли випробування безпілотного фронтального навантажувача БелАЗ-78250, керованого з віддаленого місця оператора, що знаходиться в Єкатеринбурзі – близько 2 500 км.

Передумови для проекту існували давно. Це в першу чергу важкі умови експлуатації техніки, з якими стикаються горнодобитчікі у всьому світі. Створення роботизованого комплексу направлено на підвищення продуктивності, поліпшення умов експлуатації, зниження витрат на експлуатацію. Пілотний проект планується реалізувати вже на початку наступного року в одному з кар’єрів компанії СУЕК в Хакасії: п’ять кар’єрних самоскидів і один навантажувач будуть управлятися одним оператором.

Джерело Автоблог

Читайте також:   Київська влада готується до продовження демонтажу газових заправок

Напишіть відгук