Безкоштовні станції Tesla Supercharger будуть платними для Model 3

0
459

Motors буде стягувати з власників Model 3 плату за користування фірмовою мережею станцій експрес-зарядки . При цьому в компанії не виключають, що можливість умовно безкоштовної зарядки на «суперчарджер» буде пропонуватися для Model 3 в якості додаткової опції.

Про те, що безкоштовні станції все-таки будуть платними для деяких клієнтів розповів на щорічних зборах акціонерів Tesla Motors глава компанії Ілон Маск.

«Зрозуміло, розгортання мережі зарядних станцій коштує грошей. Тому цілком логічно з нашого боку не включати можливість безкоштовного користування установками в ціну Model 3. Ми б хотіли зробити їх безкоштовними, але це недоцільно з економічної точки зору. Все одно ця буде набагато дешевшою, ніж бензином»

Спочатку в Tesla Motors обіцяли включити можливість безкоштовного користування станціями Supercharger в базову вартість електрокара Model 3. Тепер Ілон Маск дав зрозуміти, що вони «не будуть безкоштовними до тих пір, поки за них не заплатять», не уточнивши, про який порядок цін може йти мова. Однак крім питання економічної доцільності рішення залишити власників «трійки» без безкоштовних експрес-станцій пояснюється і іншою причиною. Встановлені поруч з ключовими магістралями США станції користуються високою популярністю у власників Model S і Model X, а з появою самої доступної моделі черги у джерел живлення тільки збільшаться.

Нагадаємо, раніше стало відомо, коли відбудеться церемонія офіційного відкриття акумуляторної фабрики Tesla Gigafactory в американському штаті Невада. Даний захід заплановано на 29 липня.

Джерело: The Verge

Читайте також:   Автомобіль Папи Римського продали на аукціоні за круглу суму

Напишіть відгук