Безпілотна система Apple тестується на 55 автівках

0
41

Одним з найвідоміших “секретних” проектів Apple на сьогоднішній день є система безпілотного водіння автомобілем. Хоча корпорація відкрито нічого не підтверджує та не коментує, але в інтернет регулярно просочується нова інформація про роботу в напрямку розробки безпілотних автомобілів.

Нагадаємо, що у 2015 році інформація про плани Apple вступити на автомобільний ринок перестала бути просто чутками та отримала обґрунтовані підтвердження: компанія найняла експертів з автомобільної галузі та придбала відповідну нерухомість. У 2016 році Apple зменшила амбіції в даній області, тому замість цілого автомобіля вирішила створити безпілотну систему водіння.

Видання macReports недавно підтвердило, що автомобільний парк Apple становить 55 автомобілів, при цьому 83 водіїв мають дозвіл виїжджати на машинах з автономною системою керування. Про це стало відомо від Каліфорнійського департаменту автотранспортних засобів.

На жаль, поки не зрозуміло, як саме Apple збирається реалізувати розробки в області безпілотних автомобілів. Швидше за все, компанія планує розробити апаратно-програмну систему, яку зможуть використовувати автовиробники-партнери.

Джерело

Читайте також:   Ощадбанк почав кредитувати придбання електромобілів

Напишіть відгук