Безпілотні вантажівки Einride впровадять в транспортну систему Дубая

0
73

Шведська компанія Einride уклала договір з Дубайським дорожньо-транспортним відомством, який передбачає впровадження її вантажівок в транспортну систему мегаполісу. Відомо, що міська влада вже до 2030 року планує зробити 25% всіх поїздок в межах Дубая автономними.

Деталей підписаного контракту сторони не розголошували. Однак відомо, що конструкція шведських безпілотних вантажівок в принципі не передбачає місця для водія. Це в свою чергу значно збільшує його корисне навантаження.

Einride презентувала дві моделі – фургон T-Pod і кар’єрний самоскид T-Log. Обидва повністю працюють на електротязі і мають запас ходу в 193 кілометри. T-Pod вже почали тестувати свої автомобілі. На одному зі складів у Швеції фургон доставляє вантажі з одного його кінця в інший.

У свою чергу тягач T-Log призначений для перевезення колод. Він виконаний на тому ж шасі, але конструктори його підсилили, і замість кузова встановили лісорами. В даному випадку розробникам довелося трохи повозитися ще й з переналаштуванням програмного забезпечення машини.

Джерело

Читайте також:   У Великій Британії власникам електромобілів регламентують час зарядки

Напишіть відгук