Безпілотний електромобіль Audi R8 e-tron навчили заряджатися за 2 години

0
121

Компанія Audi представила на виставці споживчої електроніки CES Asia в Шанхаї нову модифікацію електричного спорткупе R8 e-tron. Новинка оснащена «прискореною» зарядною системою, а також уміє пересуватися без втручання людини. Запас ходу автомобіля досягає 450 кілометрів.

Нова версія електричного безпілотника Audi R8 e-tron зовні не відрізняється від стандартної версії суперкара, а всі основні нововведення приховані від огляду. «Штучний інтелект» автомобіля отримує інформацію від комплексу zFAS, що збирає дані від лазерних сканерів простору, відеокамер, а також ультразвукових і радарних датчиків. «Базуючись на отриманій інформації, система створює повну картину навколишнього середовища», – повідомили в Audi .

На додаток до роботизованого управління, R8 e-tron обзавівся новою зарядної системою Combined Charging System (CCS) і більш ємними акумуляторами. Зарядка може використовувати для поповнення запасу енергії тягової Т-подібної батареї, встановленої під центральним тунелем і за кріслами, як змінним, так і постійним струмом. За інформацією інгольштадтців, на весь процес йде близько 2-х годин. При цьому німці промовчали про характеристики зарядного комплексу, використаного для вимірів.

Представлений в Шанхаї Audi R8 e-tron оснащений двома електромоторами сумарною потужністю 460 к.с. Незважаючи на систему автопілота і нові акумулятори, динаміка нового прототипу робокари залишилася на незмінному рівні. Навіть без водія автомобіль здатний набирати першу “сотню” за 3.9 секунди, а максимальна швидкість обмежена на 250 км / ч.

Нова електрична R8 поповнила ряди безпілотників «Ауді» поряд з A7 і RS7 . За словами представників німецької компанії, перші серійні автомобілі, що обходяться без водія, з’являться протягом найближчих двох років.

ZR

Читайте також:   До уваги киян та гостей міста! Футбольний матч! ДАІ просить водіїв не паркувати транспорт з порушенн

Напишіть відгук