Безпілотник Apple вперше потрапив в ДТП

0
318

Департамент транспортних засобів штату Каліфорнія підтвердив інформацію про аварію з безпілотним автомобілем компанії Apple Inc. Про це повідомляє видання TechCrunch.

Як випливає з документа, який відправила компанія Apple, ДТП сталося 24 серпня. Автомобіль марки Lexus, на якому Apple випробовує систему автопілота,
їхав зі швидкістю менше 1 милі на годину (1,6 км / год) і повинен був змінити смугу руху. У цей момент, як розповіли в Apple, в машину врізався інший автомобіль – Nissan Leaf 2016 року (ця машина, як оцінили представники компанії, тоді рухалася зі швидкістю 15 миль на годину – 24 км / год).

В результаті ДТП обидва транспортні засоби отримали пошкодження, ніхто не постраждав.

Як зазначають ЗМІ, це перший випадок, коли виробник смартфонів iPhone публічно повідомив, що в Apple працюють над програмою безпілотних автомобілів.

У червні повідомлялося, що влада американського штату Каліфорнія оголосили про запуск відразу двох проектів, що стосуються безпілотних автомобілів. Компанії-розробники таких авто зможуть почати перевозити пасажирів, але повинні будуть це робити безкоштовно.

Джерело

Читайте також:   В Днепропетровске пьяный кум начальника МВД города на BMW X5 разбил на встречке два автомобиля

Напишіть відгук