BMW готує відповідь кросоверу Tesla Model X

0
132

Компанія BMW має намір випустити новий повністю електричний , який буде конкурувати c Tesla Model X. Очікується, що новинка буде випускатися на американському заводі в Спартантенбурге, на відміну від нинішніх моделей i3 і i8, які сходять з конвеєра в німецькому Лейпцигу.

Керівництво BMW поки не дало остаточне «добро» на розробку і випуск повністю електричного вседорожника, проте таке має бути прийняте найближчим часом. За інформацією німецького видання Wiwo, навіть у разі негайного початку робіт, баварці зможуть випустити серійний автомобіль не раніше 2018 року, відставши від «Тесли» на кілька років.

Незважаючи на невизначеність з електрокроссовером, в BMW завчасно визначилися з потенційним місцем виробництва новинки. Повідомляється, що автомобіль буде сходити з конвеєра в американському місті Спартентенбург. Зараз це підприємство випускає моделі X3, X4, X5 і X6.

Раніше в BMW повідомили про глобальні плани з електрифікації всього модельного ряду. Автомобілі марки отримають гібридні або повністю електричні силові установки. Таким чином німці мають намір досягти середніх показників по викидах СО2 в модельному ряді до 95 г / км до 2020 року. Екологічні моделі зможуть заряджатися від бездротових зарядок з високим ККД.

Читайте також:   Chevrolet розсекретив електричний хетчбек Bolt EV

Напишіть відгук