BMW – офіційний автомобіль тижня прет-а-порте Ukrainian Fashion Week

0
231

Компанія «АВТ Баварія», офіційний імпортер в Україні, знову виступає партнером українського тижня прет-а-порте «Ukrainian Fashion Week. Київ. Весна’2016″, яка проходить з 17 по 21 березня, і традиційно співпрацює з провідним українським дизайнером Лілією Пустовіт.

BMW має давні традиції у формуванні автомобільного майбутнього. Тому, що ми знаємо, що найкращий спосіб передбачити майбутнє – це створити його. У цьому сезоні, на стенді АВТ Баварія, представлений найбільш інноваційний у своєму класі – новий BMW 7 серії.Також стенд присвячений 100-річному ювілею компанії і в честь цього ми поділимося нашим баченням майбутнього з допомогою інноваційного проектора Vision Gate. З моменту свого заснування в 1916 році, концерн BMW Group мав істотний вплив на формування образу транспорту майбутнього.

З інноваційними технологіями, еталонним рівнем комфорту, сучасним дизайном і динамікою — вражаючою і в той же надзвичайно ефективною, ми сьогодні створюємо розкіш майбутнього.

Захват задає тенденції, як у світі моди, так і автомобілів. Зовсім скоро самі сучасні тенденції будуть представлені гостям Ukrainian Fashion Week. Весна’2016.

Читайте також:   Renault випустить дешевий седан, кросовер і електромобіль

Напишіть відгук