BMW, PEUGEOT і FORD навчили авто обмінюватися інформацією

0
225

Об’єднання 5G Automotive Association за підтримки BMW Group, Ford і PSA провело першу демонстрацію роботи системи комунікації між транспортними засобами різних марок і дорожньою інфраструктурою. Технологія, яка отримала назву C-V2X, буде введена в комерційну експлуатацію в 2020 році.

У показових заїздах брали участь два електроскутера BMW, а також легкові автомобілі Ford, DS, BMW і Peugeot. Всі транспортні засоби були оснащені комунікаційними модулями на базі чіпсета Qualcomm 9150. В ході демонстрації була показана робота електронного стоп-сигналу, функції попередження про можливість зіткнення на перехресті, при повороті, повідомлень про автомобілі, що повільно рухаються або стоять, а також функції попередження про пішоходів. При цьому наголошується, що C-V2X може працювати навіть за межами радіуса дії мережі.

До складу 5G Automotive Association (5GAA) входить більше 90 компаній. Це автовиробники, великі постачальники запчастин і компонентів, розробники програмного забезпечення, виробники напівпровідників, постачальники телекомунікаційного обладнання та фірми, що обслуговують дороги. Основна мета організації – розробка та стандартизація комунікаційних рішень у сфері транспорту.

Джерело Автоблог

Читайте також:   Норвежці масово пересідають на гібриди і електромобілі

Напишіть відгук