BMW припиняє продажі дизельних авто, але не скрізь

0
147

BMW планує незабаром повністю припинити продавати в США автомобілі з дизельними двигунами, повідомляють у своїй заяві представники BMW USA.

У Сполучених Штатах автомобілі BMW 2018 модельного року будуть останніми, що мають дизельні мотори. У автомобілів 2019 модельного року дизелів вже абсолютно не буде. Замість цього баварська компанія хоче зосередитися на версіях з гібридною силовою установкою (PHEV).

Так, до лінійки двигунів нового BMW X5 увійдуть два бензинових агрегати (xDrive 40i і xDrive 50i), а у 2020 році з’явиться версія PHEV, яка на одному електромоторі зможе проїхати близько 80 км. Дизельного варіанту не передбачено.

Ще кілька місяців тому очікувалося, що в США з’явиться дизельна версія BMW 3 Series нового покоління. 330d мав оснащуватися 2,0 л дизелем потужністю 190 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Але цього не буде, оскільки баварська компанія змінила свої плани.

Але BMW повністю не відмовиться від дизельних двигунів. У Європі, наприклад, автолюбителі як і раніше зможуть купувати дизельні машини цього бренду. Навіть Alpina, високопродуктивний дивізіон BMW, вважає, що у автомобілів з дизельними двигунами є майбутнє.

Джерело

Читайте також:   У днр зросла кількість автоугонів

Напишіть відгук