Бренд Kia увійшов до трійки лідерів за результатами продажів в першому півріччі

0
134

Український нових легкових автомобілів повільно, але вірно відновлюється після провальних результатів 2014-2015 років. Однією з найдинамічніших на ринку є марка . За результатами продажів протягом шести місяців 2017 року компактний Kia підтвердив реноме найпопулярнішого автомобіля в Україні та завершив півріччя в статусі лідера з рахунком 1 862 проданих авто (за даними асоціації «Укравтопром»).

З виходом нового хетчбека 4-го покоління відбувся фактичний «перезапуск» моделі Kia Rio на українському ринку. Хороший старт показав не тільки новий Rio YB, представлений на початку червня в Одесі, але і модель попереднього покоління, яка також затребувана серед шанувальників бренда. Поступово українці відкривають для себе і світ гібридних автомобілів завдяки моделі Niro.

Широкий модельний ряд, актуальні новинки за конкурентною ціною, а також приваблива пропозиція на автомобілі 2016 року випуску дозволили бренду Kia посісти третє місце за підсумками продажів у першому півріччі. Попереду – нові цікаві новинки для українських автомобілістів, які Kia планує представити на Франкфуртському автосалоні вже у вересні, скоро прибудуть в Україну.

Джерело Автоцентр

Читайте також:   Австрійські аудитори знайшли недоліки в ремонті доріг Київської області

Напишіть відгук