Бренд Polestar компанії Volvo приступив до складання прототипів першого спортивного гібрида

0
71

Бренд Polestar компанії Volvo Cars приступив до збірки контрольних прототипів свого нового гібридного спорткара в межах підготовки до випуску наступного року моделей для клієнтів. Polestar займається розробкою високопродуктивних автомобілів на електроприводі і є офіційним партнером Volvo Cars в області автоспорту протягом більше двох десятків років.

Контрольні прототипи транспортного засобу Polestar 1, створені в основному вручну, знаменують собою перший етап випробувань в рамках підготовки до виробництва. Вони пройдуть краш-тести, а також випробування в різних погодних і дорожніх умовах, що дозволить інженерам виявити проблеми й зробити налаштування автомобіля.

Компанія планує побудувати 34 таких автомобілів на дослідному виробництві у Гетеборзі, Швеція. Polestar, ймовірно, особливу увагу приділить тому, як кузова транспортного засобу з вуглецевого волокна витримує випробування. Як стверджує Polestar, це перший випадок, коли бренд компанії Volvo Car Group тестує конструкцію з вуглецевого волокна. Для цього довелося розробляти нове обладнання і використовувати нові методи виробництва. Це обладнання буде передано на новий завод в Ченду (Китай), де будуть випускатися автомобілі для клієнтів.

За словами генерального директора Томаса Інгенлата (Thomas Ingenlath), Polestar планує почати виробництво Polestar 1 в середині 2019 року. Компанія заявила, що планує випустити за перші 12 місяців 200 автомобілів Polestar 1. Всі ці автомобілі вартістю $ 155 000, призначені для ринку Північної Америки, вже продані. Наступна модель Polestar 2 стане першим повністю електричним автомобілем компанії, покликаним конкурувати з Tesla Model 3. Polestar 2 буде продемонстрований на початку 2019 року, а його виробництво почнеться через рік.

Джерело

 

Читайте також:   Polestar готується до випуску трьох електромобілів

Напишіть відгук