Будьте уважні, купуючи автомобіль через Інтернет!

0
138

Працівники спецзагону ДПС в Коблево, що на Миколаївщині, виявили водія, який керував автівкою на підставі документів з ознаками підробки.
Купуючи автомобіль за допомогою різноманітних інтернет-сайтів, автовласники марно надто довіряють попереднім власникам. Доволі часто така довірливість обертається для них проблемами: при першій же зустрічі з працівниками ДАІ в придбаній машині виявляються досить серйозні вади – свідоцтво про реєстрацію або номери вузлів та агрегатів мають ознаки підробки.
Подібний факт правоохоронцями було виявлено під час несення служби на автодорозі «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ». В с. Коблево було зупинено автомобіль «Ауді А4» під керуванням мешканця м. Запоріжжя. Під час перевірки документів водія в працівників спецзагону бланк свідоцтва про реєстрацію викликав сумнів у справжності, адже мав явні ознаки підробки. Як пояснив сам власник, він, побачивши оголошення на одному з Інтернет-сайтів про продаж, придбав автівку за доволі незначну суму коштів. Відремонтувавши транспортний засіб він й гадки не мав, що окрім технічних несправностей ще й сумнівні документи.

Для подальшого розгляду справи на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Березанського райвідділу міліції.
Державтоінспекція вкотре нагадує, будьте уважними та обережними при купівлі транспортних засобів. А щоб не потрапити в схожу ситуацію, перш ніж віддати власнику кошти рекомендуємо звернутися до центрів з надання послуг пов’язаних з використанням транспортних засобів, де кожен матиме можливість за допомогою наявних баз ДАІ впевнитись в справжності ідентифікаційних номерів вузлів, агрегатів та реєстраційних документів свого майбутнього автомобіля, а також перевірити, чи не розшукує Ваш майбутній автомобіль справжній власник.

Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України
(за інформаціє прес-служби ДАІ Миколаївської області)

Читайте також:   Команда ElectroCars довела, що на бюджетному електромобілі можна проїхати за день більше 600 км

Напишіть відгук