Byton M-Byte йде в серію

0
51

На торішній виставці побутової електроніки CES-2018 вперше був показаний концепт Byton M-Byte. Особливістю автомобіля став величезний дисплей замість передньої панелі. Символічно, що рівно через рік, на цій же виставці компанія вирішила представити серійну версію кросовера.

Поки в деталях готовий тільки інтер’єр з 1,5-метровим дисплеєм, і невеликим сенсорним дисплеєм на кермі.

Мультимедійна система з величезним дисплеєм отримала назву “Shared Experience Display” (SED або «дисплей загального доступу»). На даний момент він стане найбільшим дисплеєм в сучасному автомобільному сегменті. Попри те, що він виглядає величезним, і закриває огляд, в компанії запевняють, що він не буде відволікати водія від керування та заважати лінії огляду.

Крім величезного дисплея замість передньої панелі та невеликої сенсорної панелі на кермовому колесі, є ще один 8-дюймовий дисплей, встановлений між передніми сидіннями. Цей екран використовується для управління SED. Для задніх пасажирів є ще два власних дисплея.

У продажу Byton M-Byte з’явиться в 2020 році і отримає цінник від 45 000 доларів з мінімальним запасом ходу в базовій версії до 400 км.

Джерело

Читайте також:   Mercedes вивів на Нюрбургрінг електричний кросовер EQ C

Напишіть відгук