Бюджет дорожніх робіт в 2017 році виросте в три рази – Гройсман

0
86

На ремонт доріг в Україні в 2017 році планують виділити втричі більше коштів, ніж у минулому році. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв’ю одному з телеканалів.

За словами Володимира Гройсмана, незабаром в дорожньому господарстві України буде наведено порядок. Уряд почав системно займатися реконструкцією українських доріг, адже відновлення інфраструктури – один із пріоритетів для Кабміну. Для цього планується виділення коштів у сумі 18-19 млрд. гривень.

Прем’єр-міністр підкреслив, що інфраструктурні проекти реалізуються в кожній області України. Проводяться реконструкція, модернізація, капітальний ремонт доріг. Знайти додаткові на фінансування дорожньої галузі вдалося за рахунок розвитку економіки, ліквідації тіньових схем і фінансової децентралізаціі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на ремонт доріг в Києві виділили додатково 1 млрд. гривень. Збільшення бюджету дорожньої галузі дозволить впорядкувати близько 300 км столичних доріг. Підписуйтесь на наші стрічки у соцмережах: всі найважливіші автомобільні події в одному місці.

 

Читайте також:   Відстежити місце розташування міського транспорту у Львові допоможе смартфон

Напишіть відгук