Chevrolet опублікувала фотографії нового Orlando

0
264

Прес-служба американського автомобільного бренду Chevrolet опублікувала чергову серію фотографій, присвячених новому другому поколінню компактного мінівена Orlando. Відомо, що довгоочікувану новинку представлять в найближчі місяці. Продажі повинні початися у вересні 2018.

Примітно, що на даний момент, нова версія американського 7-місного компактного мінівена Chevrolet Orlando анонсована тільки для автомобільного ринку Китаю. У цій країні автомобіль більше відомий під ім’ям Wolanduo. Там модель будуть позиціонувати як кросовер, який ідеально підійде для молодої сім’ї.

Ще на початку цього місяця прес-служба автовиробника опублікувала офіційні фотографії своєї довгоочікуваної новинки, завдяки яким можна дізнатися про зовнішній вигляд автомобіля. Однак тоді була показана так звана «оспортивлена» модифікація Chevrolet Orlando, яка відрізняється від звичайного виконання моделі червоними вставками на бампері, чорними емблемами компанії, крім того, чорними виявилися бічні дзеркала і колеса.

Пару днів тому з’явилися найперші фотографії салону новинки, тоді ж були опубліковані й фотографії звичайної версії 7-місного компактвена. У салоні автомобіля над передньою панеллю з’явився сенсорний екран інформаційно-розважальної системи нової генерації.

Згідно з офіційними даними, Chevrolet Orlando як і раніше буде запропонований у 7-місному виконанні: сидіння будуть розташовуватися по схемі 2 + 3 + 2. Якщо скласти спинки третього пасажирського ряду, то обсяг багажного відділення буде дорівнює 479 літрів, а якщо скласти другий ряд теж, то цей показник збільшиться до 1 520 літрів.

Новий Chevrolet Orlando займає в довжину 4 684 мм – попередня версія була на 32 мм менше. Ширина дорівнює 1 807 мм, висота – 1 628 мм, при цьому величина колісної бази збільшилася на 36 мм і тепер становить 2 796 мм. Моторна гамма китайської модифікації автомобіля буде складатися з бензинового турбодвигуна LI6 з робочим об’ємом 1,3 літра, потужністю 156 к.с. Він буде працювати з 6-ступінчастою «механікою» / «автоматом». Привід у нового Chevrolet Orlando тільки на передню вісь.

Читайте також:   VW "Жук" може відродитися втретє як електромобіль

Джерело

Напишіть відгук