Chevrolet представила систему активного охолодження смартфонів

0
171

Компанія Chevrolet включить в список оснащення седанів Malibu, Empala, Cruze і Volt 2016-го модельного року систему активного охолодження смартфонів. Вона буде пропонуватися в автомобілях з бездротовим зарядним пристроєм в боксі передній панелі.

Американський автовиробник перейнявся проблемою перегріву сучасних смартфонів. У Chevrolet підкреслили, що незважаючи на вбудований захист від надмірного температури, мобільні гаджети не завжди справляються з цією проблемою. Тому автомобільна система охолодження допоможе знизити навантаження на апаратне забезпечення та акумулятори, тим самим продовживши їх термін служби.

Яких-небудь істотних змін в конструкції приладової панелі робити не треба: бокс, в якому знаходиться бездротова зарядка, під’єднали до кліматичній системі автомобіля. Охолодження смартфона буде включатися автоматично, разом з пониженням температури в салоні.

Бездротова зарядка відбувається за рахунок електромагнітної індукції. Зарядна пластина створює магнітне поле, енергія якого передається на невелику відстань смартфону з індукційною котушкою.

Концерн General Motors мав намір оснащувати свої бездротовими зарядними пристроями ще в 2012 році. Першою машиною з такою функцією повинен був стати гібрид Volt, однак у підсумку вона з’явилася лише в 2014 році на позашляховиках Chevrolet Tahoe і Cadillac Escalade.

Джерело Motor

Читайте також:   Китайський завод з виробництва електромобілів відкриється в Узбекистані

Напишіть відгук