Чому від народних методів боротьби з похміллям не варто очікувати ефективності

0
112

Експерти вважають, що більшість методів боротьби з похміллям є невиправданими, тому в такому стані краще не сідати за кермо.

Розглянемо найпоширеніші міфи, які обіцяють швидко позбутися від похмілля.

Міф № 1. Холодний душ

Цей спосіб добре тонізує та постачає у мозок кисень. Але такий метод абсолютно не допомагає впоратися з похміллям. За допомогою холодної води не можна вивести залишки алкоголю з крові. Також, це небезпечно для здоров’я, оскільки розширені судини після спиртного погано реагують на холодну воду.

Міф № 2. Нашатирний спирт

Дехто вважає, що, вдихаючи або випиваючи кілька крапель розведеного нашатирю, можна врятуватися від похмілля. Це помилкова думка. У жодному з цих випадків нашатирний спирт не сприяє хімічним реакціям, які можуть вивести алкоголь з організму. Також використовувати нашатир без призначення лікаря просто небезпечно.

Міф № 3. Кава

У помірних кількостях кава сприяє бадьорості та активності. Але поєднання кофеїну з алкоголем зводить ці ефекти до мінімуму. Також вживання кави під час похмілля погано впливає на здоров’я, тому що несе додаткове навантаження на серце. Це пояснюється тим, що після вживання спиртного серце страждає від нестачі кисню.

Міф № 4. Розсіл

Цей спосіб може трохи допомогти при похміллі. Розсіл відновлює в організмі нестачу води та солей. Але більше він нічого не робить і жодних фізіологічних ефектів не надає.

Міф № 5. Вода

Поширена думка, що вживання великої кількості води під час похмілля сприяє виведенню алкоголю з крові, теж помилкова. Вода дійсно може допомогти вгамувати спрагу, але ефекту у боротьбі з похміллям очікувати не варто.

Джерело

Читайте також:   Найдоступніші автомобілі з Європи, які можна розмитнити в Україні

Напишіть відгук