Citroen готує компактні й недорогі електрокари

0
66

Всі нові компактні та середньорозмірні автомобілі компанії Citroen матимуть повністю електричні версії, які побудують на платформі e-CMP. Про це журналістам в своєму інтерв’ю розповіла глава Citroen Лінда Джексон.

До 2030 року в Європі будуть дуже суворі норми рівню викидів автомобілями шкідливих речовин. Тому багато автовиробників вже оголосили про свої плани з переходу на «зелені» технології. В цьому напрямку рухається і Citroen. Ця компанія в найближчі роки запропонує покупцям відразу кілька нових гібридних автомобілів та електрокарів.

У 2020 році почнуться продажі Citroen C5 Aircross з гібридною силовою установкою, що заряджається. Він буде коштувати приблизно на 15 000 євро дорожче, ніж версія з двигуном внутрішнього згоряння. Чи готові європейці стільки переплачувати за «зелену» технологію?

Лінда Джексон вважає, що так, готові. До того ж, вартість гібридів можна знизити, якщо влада тієї чи іншої країни з метою боротьби за екологію введе субсидії на їхню покупку. За словами Лінди Джексон, в Європі буде розвиватися сегмент невеликих і середніх електромобілів, якому Citroen має намір приділяти велику увагу.

Нові моделі цього бренду в даному сегменті будуть в обов’язковому порядку мати повністю електричні версії. Для цього французи планують використовувати платформу e-CMP. У 2017 році Citroen продав у всьому світі 1,1 млн. автомобілів. У 2020 році ця цифра має збільшитися до 1,6 млн. автомобілів. Зростанню продажів, в тому числі, має сприяти поява нових гібридів та електрокарів.

Джерело

Читайте також:   Норвежці масово пересідають на гібриди і електромобілі

Напишіть відгук