ДАІ оголосила війну тюнингу «Баку-стайл»

0
185

Державтоінспекція проводить операцію з виявлення небезпечно переобладнаних автомобілів в так званому стилі «Баку-стайл» і притягує власників таких авто до адміністративної відповідальності.

ДАІ оголосила війну небезпечно переобладнаним автомобілям – з високо задертою передньою частиною і сильно опущеною – задній. Подібний зовнішній вигляд машини в середовищі автомобілістів отримав прізвисько – «Баку-стайл». Правоохоронці влаштовують масові рейди з виявлення таких машин, правда, поки не по всій Україні, а тільки в Харкові. За словами начальника відділу профілактичної роботи місцевого УДАІ Олега Никоненко, на сьогоднішній день до адміністративної відповідальності притягнуто понад 20 водіїв-порушників. За подібний водіям загрожує штраф від 340 до 425 грн згідно з ч. 1 ст. 121 КпАП України (незаконне переобладнання).

«В основному це автомобілі модельного ряду ВАЗ, які за зовнішніми ознаками помітно відрізняються від основної маси – у них сильно занижена задня частина і високо піднята – передня. Таке небезпечне переобладнання впливає на безпеку керування подібним транспортом – в даному випадку істотно погіршує оглядовість, а розвантажена передня частина – негативно впливає на керованість і стійкість авто. Крім того, водії таких авто часто ігнорують всі мислимі правила дорожнього руху, про що нам повідомляють інші водії, які стали свідками подібної їзди », – розповів Олег Никоненко.

Щоб відучити місцевих автолюбителів від небезпечного тюнінгу, правоохоронці звертаються за допомогою до харків’ян – в обласному УДАІ закликають усіх, хто помітить машину в стилі «Баку-стайл», повідомляти про неї в міліцію.

Читайте також:   Вручення повісток ДАІшниками: нюанси очима юриста

Напишіть відгук