ДАІ застосувала безпілотник для нагляду за дорогою

0
183

ДАІ піднялася в повітря – перший квадрокоптер встав на озброєння Дніпропетровського управління Державтоінспекції. Передбачається, що безпілотник будуть використовувати для виявлення порушень ПДР, крім того він допоможе шукати викрадені .

Державтоінспекція Дніпропетровської області буквально злетіла на нову висоту – в рамках експерименту правоохоронці використовували для нагляду за дорогою безпілотний квадрокоптер. Як розповіли в прес-службі МВС, якщо експеримент виявиться вдалим, пристрій будуть використовувати для виявлення порушень ПДР.

Модель і характеристики апарату в міліції не назвали, уточнивши лише, що квадрокоптер також допоможе фіксувати утворення заторів і оперативно виявляти руйнування проїзної частини (зокрема, при стихійних лихах). Крім того за допомогою безпілотника будуть шукати викрадені автомобілі та транспортні засоби, які покинули місце скоєння ДТП.

Як розповіли журналісти телеканалу 34, під пробного польоту безпілотник пропрацював лише кілька хвилин, однак жодних порушень не зафіксував. При цьому інспектори виявили ряд недоробок і відправили пристрій на модернізацію. Після усунення недоліків експеримент буде продовжений.

Читайте також:   Україна достроково скасувала спецмита на автомобілі

Напишіть відгук