Daimler, BMW і Audi купили навігацію Nokia Here

0
207

Непримиренні конкуренти об’єднали зусилля для майбутньої сутички за ринок самоврядних автомобілів. Компанія погодилася на пропозицію німецької «великої трійки» про картографічного сервісу Here за 2.8 млрд євро. Автовиробники стануть постачальниками даних для більшості машин в Америці і Європі.

Фінська компанія підтвердила факт продажу навігаційного підрозділи Here. Очікується, що операція буде закрита на початку наступного року після схвалення антимонопольних органів двох країн. Таким чином, , BMW і Audi стануть володарями компанії, яка поставляє навігаційні дані для 80% автомобілів з вбудованою навігацією в Північній Америці і Європі. Акції будуть розділені в рівних частках.

За інформацією Wall Street Journal, автомобілебудівні компанії придбали Nokia Here, для того щоб її напрацювання не потрапили в розпорядження Google, Uber або Apple. Німці мають намір скористатися частиною технологій, які необхідні для побудови автомобілів з автопілотами, а також розвивати власні цифрові сервіси в піку американським технологічним гігантам.

Навігаційний приносить Nokia близько половини прибутку. Фіни стали найбільшими світовими постачальниками картографічних послуг для автомобілів в 2008 році, коли придбали компанію Navteq за $ 8.1 млрд. На сьогоднішній день розпорядженні докладними картами 131 країни світу. При цьому в 95 країнах навігація здатна працювати з покроковим голосовим супроводом без підключення до інтернету.

Читайте також:   Пасажирські автобусні перевезення: Мінінфраструктури ініціювало низку заборон

Напишіть відгук