Daimler інвестує 500 мільйонів євро в автономні технології для вантажівок

0
42

На автовиставці CES-2019, що проходить в Лас-Вегасі (США), німецька компанія Daimler, до якої входить і Mercedes-Benz, представила нову вантажівку Freightliner Cascadia з функціями автономного водіння 2 рівня. Ця модель об’єднає систему активного помічника водіння з системою контролю руху в смузі.

Аналізуючи інформацію з бортового радара і камер, вантажівка зможе самостійно гальмувати, прискорюватися та повертати. Така система робить можливим частково автоматизоване керування у всіх діапазонах швидкостей.

Крім того, Daimler оголосив, що інвестує близько 500 мільйонів євро в технологію автономного водіння 4 рівня, щоб до кінця десятиліття на дорогах з’явилися повністю автоматизовані вантажівки. Автономні системи четвертого рівня підвищать ефективність і продуктивність для клієнтів, а також значно скоротять витрати з розрахунку на кілометр дороги.

При цьому Daimler свідомо пропустив розробку системи 3 рівня, оскільки вважає, що вона не надасть клієнтам істотної переваги перед технологією другого рівня.

Джерело

Читайте також:   Tesla замислилася над створенням «собачого режиму»

Напишіть відгук