Датський виробник велосипедів випустив електромобіль

0
37

Датська компанія Biomega, що спеціалізується на виробництві велосипедів, представила свій перший автомобільний проект – концептуальний електрокар SIN. Світова прем’єра новинки відбулася на спеціальному заході в Шанхаї.

Електрокар назвали на честь міста-держави Сінгапура SIN. Всі велосипеди компанії Biomega мають назви, що складаються з трьох букв, які є абревіатурами міст. Саме з вигляду цих міст, дизайнери черпали натхнення при створенні транспортних засобів.

Оболонку машини виконали з армованого карбоном полімеру, її оснастили основним і знімним блоками батарей, а також скляною передньою частиною кузова, яка поліпшує оглядовість. Маса автомобіля склала 950 кг, включаючи комплект акумуляторів на 20 кіловат-годин, розташований в днищі машини.

Концепт-кар Biomega SIN оснащений чотирма незалежними електричними двигунами (по одному на кожне колесо). Сумарна потужність силової установки становить 82 кінських сили і 160 Нм крутного моменту. Електрокар здатний розганятися від 0 до 100 км / год за 13 секунд, а його максимальна швидкість складає 130 км / год.

Джерело

Читайте також:   ДАІ почала полювати на водіїв що пропонують хабарі

Напишіть відгук