Datsun готує до дебюту новий компактний кросовер

0
239

Компанія Datsun готується представити новий компактний кросовер, прем’єра якого намічена на кінець 2018 – початок 2019 року.

В основі новинки, призначеної для індійського ринку, буде лежати платформа CMF-A від альянсу Renault-Nissan, на якій вже побудований субкомпактний хетчбек redi-GO.

Автомобіль, довжина якого не перевищить 4 метрів, буде обладнаний бензиновим трициліндровим турбодвигуном об’ємом 1 літр. Інші технічні характеристики індійського паркетника поки невідомі. Передбачається, що крос отримає тільки передній привід.

Нагадаємо, що в модельній лінійці відродженої у 2014 році марки Datsun є всього лише один кросовер під назвою Cross, який доступний тільки в Індонезії з початку 2018 року.

Семимісний паркетник має довжину 3 995 мм, ширину – 1 670 мм, висоту – 1 560 мм і відстань між осями – 2 450 мм. Під капотом передньопривідного Datsun Cross встановлюється 1,2-літровий 3-циліндровий “атмосферник” в поєднанні з 5-ступінчастою “механікою” або варіатором X-Tronic. У першому випадку віддача мотора становить 68 л.с., у другому – 78 к.с.

Джерело

Читайте також:   В Одеській області через погану погоди тимчасово обмежено рух автотранспорту

Напишіть відгук