Департамент ДАІ розчиниться в інших структурах

0
122

Перший заступник глави МВС Ека Згуладзе розповіла, де залишиться працювати Державтоінспекція і що буде з найголовнішим його управлінським органом – Департаментом ДАІ.

«Коли в заходить патрульна , співробітники ДАІ йдуть з вулиць. Це означає, що вони не займаються ДТП, не штрафують порушників, не зупиняють машини. Але їм залишили функцію супроводу кортежів і регулювання руху на вулицях під проходження цих кортежів. У всіх інших випадках працює патрульна поліція (зрозуміло, там, де вона вже створена, а це поки не вся Україна)», повідомила Ека Згуладзе.

За її словами, де поки немає поліції, ДАІ виконує свої функції в колишньому обсязі. Але коли в підсумку, патрулі поліції перекриють усі міста, від ДАІ залишаться лише підрозділи з перерахованими мною вище функціями.

«А взагалі, в перспективі, Департаменту ДАІ в країні не буде, служба розчиниться в інших структурах. Але ми сподіваємося, що не розгубимо хороших хлопців. Немає нічого ціннішого за людей, але так як ми служимо людям, доводиться працювати над собою, щоб заслужити честь цієї служби», підсумувала перший заступник міністра МВС.

Читайте також:   Пся крев, то заєбішьчє... – пост про дорогу зі Львова до Франківська

Напишіть відгук