Державтоінспекція Київщини наголошує – вуличні перегони поза законом!

0
153

18 травня 2015
З настанням весняно-літнього періоду на території Київщини активізувалися випадки незаконних вуличних перегонів, тому Державтоінспекція Київської області нагадує організаторам та любителям швидкісної їзди – вуличні перегони є незаконними.
Такі несанкціоновані змагання  становлять велику небезпеку як для самих учасників перегонів, так і глядачів, які збираються подивитися на дійство.
Тому у Державтоінспекції попереджають – інспектори ДАІ будуть невідкладно й жорстко реагувати на подібні порушення.
Нагадуємо, такі правопорушення, а саме – перешкоджання руху транспортних засобів, відповідно до частини 3 статі 122 Адміністративного кодексу України, караються штрафом в розмірі від 525 до 680 гривень.
Якщо ж рух транспортних засобів взагалі буде заблоковано, то тоді у відповідності до статті 279 Кримінального кодексу України настає кримінальна відповідальність, яка передбачає не лише штрафні санкції, але й обмеження волі на до трьох років.
Державтоінспекція рекомендує усім бажаючим прийняти участь у швидкісних заїздах, проводити їх у відведених для цього місцях (стадіон «Чайка») та у відповідності до чинного законодавства України.
 
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
(за інформацією прес-служби
ДАІ Київської області)

Читайте також:   Кілька слів про взаємодопомогу на дорозі

Напишіть відгук