Дизпаливо стандарту Євро-4 будуть випускати в Україні

0
159

Компанія «Укргазвидобування» планує завершити реконструкцію Шебелинського газопереробного заводу до кінця 2015 року. Завдяки цьому, в Україні з\’явиться вітчизняне дизпаливо стандарту «Євро-4». Про це повідомили в прес-службі підприємства.

«У жовтні 2015 на Шебелинському заводі плануємо запустити в роботу нову установку гідроочищення дизпалива, яка відповідатиме вимогам стандарту« Євро-4. Це буде продукт, виготовлений на 100 відсотків з української сировини і дешевше імпортного », – зазначив глава Укргазвидобування Сергій Костюк.

Крім цього, в 2015 році компанія планує залучити інвестиції для початку будівництва установки ізомеризації бензину, яка дозволить випускати стандартів «Євро-4» і «Євро-5». Орієнтовна вартість подібної установки становить близько 2 млрд. Грн, інвестпроект розрахований на 2.5 року.

ПАТ Укргазвидобування входить в структуру НАК «Нафтогаз України» і є найбільшим українським добувачем природного газу та газового конденсату. За інформацією LB.ua , в 2013 році вона видобула 15.1 млрд кубометрів газу з 21 млрд загального видобутку всіх компанії на території країни.

Глава правління Укргазвидобування Сергій Костюк очолив компанію в березні минулого року. У грудні він був затриманий прокуратурою Києва і СБУ за підозрою у зловживанні службовим становищем, що спричинило збитки державі у розмірі 23 млн грн, проте пізніше Печерський райсуд відпустив його під заставу в розмірі 1.1 млн грн.

Читайте також:   Кількість заправок для електромобілів в Україні перевищила 1000 штук

Напишіть відгук