Для поліції закуплять 651 гібрид Mitsubishi Оutlander PHEV

0
273

Кіотський протокол, за рахунок якого Нова України отримала від японських компаній гібридні службові авто Toyota Prius , – продовжений.

Правда, вигода, яку отримає від цієї угоди Україна, може бути конвертована тільки в екологічні проекти. Перше що приходить в цьому випадку в голову владі – зробити ще більш екологічним автопарк служителів порядку. Так що для потреб поліції закуплять кросовери Оutlander в кількості 651 шт. За словами міністра екології України Остапа Семерак це:

«Автомобілі з гібридною установкою. Вони значно скорочують викиди парникових газів і набагато безпечніше для навколишнього середовища. Світовий автопром все частіше орієнтується на створення екологічних автомобілів, які дозволяють максимально економити невідновлювані енергоресурси і зводять до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище. З огляду на світові тенденції в кліматичній політиці, це цілком виправдані кроки. Ми дякуємо представників японських компаній за можливість використовувати на українських дорогах передові екологічні авто»

Як зазначив міністр МВС Арсен Аваков , названі машини надійдуть в патрульну поліцію, групи швидкого реагування, а також обласні та територіальні відділення поліції.

«Наші поліцейські отримають кращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати палива за рік можна заощадити близько 330 000 000 гривень. За ці гроші можна купити ще близько 250 таких авто »

Читайте також:   Datsun готує до дебюту новий компактний кросовер

Напишіть відгук