До 2021 року кожна модель Peugeot і Citroen буде мати гібридну або електричну версії

0
71

Концерн PSA Group, куди входять такі марки як Peugeot, Citroen, DS, Opel і Vauxhall, прогнозує глобальне зростання продажів гібридних автомобілів до 10 мільйонів одиниць до 2025 року, і обіцяє, що до цього часу кожна з його моделей буде пропонуватися з гібридними або повністю електричними силовими установками.

Уже з наступного року PSA запропонує гібридну або електричну версію кожної нової моделі, що виходить на ринок. Причому до 2021 року планується запустити 15 таких моделей – всі вони будуть спроектовані з урахуванням максимальної сумісності при виробництві стандартних та електрифікованих версій, а їхній інтер’єр буде схожим.

Першою гібридною моделлю на новій платформі LMP2, яка стане основною для більшості майбутніх новинок, стане DS 7 Crossback E-Tense 4×4, який повинен піти в продаж на початку наступного року. Далі до 2021 року планується запустити гібридні версії Peugeot 508 і 508 SW, Peugeot 5008, Opel / Vauxhall Grandland X і Citroen C5 Aircross.

Всі вище названі моделі будуть використовувати 1,6-літровий бензиновий двигун потужністю в 180 або 200 кінських сил (в залежності від комплектації), що працює у парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Допомагати йому будуть один або два електричні мотори, в залежності від того, буде це повнопривідна чи передньопривідна версія.

PSA прогнозує, що до 2025 року продажі електрифікованих автомобілів в Європи виростуть в 13 разів до 3,6 мільйонів одиниць, а в Китаї та Північній Америці очікується зростання у 8 разів до 4,7 і 1,7 мільйонів одиниць відповідно.

Джерело

Читайте також:   Audi звинуватили в підробці тестових протоколів

Напишіть відгук