До 2030 року в світі встановлять 40 млн зарядних станцій для електромобілів

0
269

Зростання продажів електричного транспорту спровокує розширення мереж зарядних станцій. За прогнозами GTM Research до 2030 року по всьому світу встановлять 40 мільйонів електрозаправок.

У Північній Америці до 2030 можна очікувати появу 12 млн домашніх точок зарядки та 1,2 млн громадських.

Лідером буде Каліфорнія, яка чітко дотримується курсу на декарбонізацію та електрифікацію. Приклад з цього штату бере Західне узбережжя США і Канада. А східні штати поки відстають, відзначають аналітики. У Канаді основне зростання відбувається в найбільш густонаселених прибережних районах.

В Європейському Союзі прогнозують ті ж тенденції зростання, що і в Північній Америці: 9 млн домашніх і 1,6 млн громадських точок зарядки до 2030 року.

Однак ринок європейських країн помітно відрізняється від північноамериканського. Зокрема, тут за будівництво інфраструктури в більшій мірі відповідає влада, а також енергетичні компанії, зацікавлені в ринку.

Хорошим прикладом співпраці уряду і енергетичного сектора може бути Велика Британія. А серед відстаючих названі країни південної Європи.

Попри державну політику інфраструктура електрозаправок в Китаї знаходиться ще на низькому рівні, пишуть дослідники. Також великий інтерес до будівництва станцій зарядки електромобілів виявляє Японія. Перші кроки в цьому напрямку робить Південна Корея.

Що стосується інших країн, то експерти особливо виділили потенціал Бразилії, Чилі та Мексики. Окремо можна відзначити і Австралію, інфраструктура електротранспорту в якій переживає активне зростання. Однак, проблеми тут приблизно ті ж, що і в Канаді: якщо у великих містах мережі станцій розвиваються швидко, то сільські регіони поки залишаються поза зоною покриття.

Джерело

Читайте також:   Міліціонери і даішники Хмельницького почали спільне патрулювання

Напишіть відгук