До Франкфурту заборонили в’їзд старим дизельним автомобілям

0
336

Франкфуртські активісти, які ратують за охорону довкілля та зниження шкідливих викидів, домоглися заборони на в’їзд дизельних автомобілів в центр міста. Це без сумнівів є черговим наслідком історичного тепер «Дизельгейта», після якого західна громадськість ополчилася на дизельні двигуни в легкових автомобілях.

Рішення про заборону на в’їзд до центру Франкфурта стосується старих автомобілів, оснащених дизельними двигунами, які відповідають нормам Євро-4 і старшим, а також бензинових автомобілів, що відповідають стандартам Євро-1 і Євро-2. Заборона набуде чинності з лютого 2019 року. Рішення було прийнято в адміністративному суді. Експерти підрахували, що такі обмеження торкнуться приблизно чверті франкфуртских автомобілів. А у вересні 2019 року заборону планують розширити також на дизельні автівки, що відповідають нормам Євро-5.

До того ж, таке рішення вписується в глобальну стратегію зниження експлуатації особистого транспорту у великих європейських містах. Влада Франкфурта планує розширити автопарк електричних міських автобусів і розмістити за межами міста додаткові парковки, на яких жителі зможуть залишити свої автомобілі та відправитися до центру за допомогою міського електротранспорту.

Джерело

Читайте також:   У подарунок на день народження нетверезий водій отримав три адміністративні протоколи

Напишіть відгук